PRODUKTY MITOCARE Zgodne z „Kölner Liste” Wolne od GMO Większość nie zawiera glutenu, laktozy, fruktozy Opracowane przez niemieckich lekarzy Produkowane w Niemczech Jakość zgodna z "Öko-Control" Bez syntetykóww, celulozy miktokrystalicznej, stearynianów Większość produktów bezpieczna dla kobiet w ciąży i karmiących

Nasza wizja

„Bądź tą zmianą, której pragniesz dla świata”

Naszą wizją jest pomóc jak największej liczbie ludzi prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie, wykorzystując ich pełen potencjał.

Dzielenie się cenną wiedzą

„MITOcare – pionierska wiedza z zakresu medycyny naturalnej”

Badania i diagnostyka stanowią podstawę naszej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie udokumentowane laboratoryjnie i terapeutycznie.

Dlatego tak ważne jest dla nas przekazanie zebranej przez nas wiedzy dalej. Oferujemy nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości naturalnych produktów, ale także stoimy u Państwa boku jako partner merytoryczny w dziedzinie zdrowia i produktów naturalnych.

Akademia MITOcare szkoli lekarzy, dietetyków i innych profesjonalistów, którzy szukają holistycznych produktów i innowacyjnych metod leczenia. Oferujemy suplementację przyszłości dostępną już dziś.

MITO care – jak to się wszystko zaczęło

„Zdrowe serce”

Historia MITOcare zaczęła się w 2013 roku od wizji dwóch lekarzy, komplementarnie podchodzących do swoich Pacjentów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu klinicznemu oraz wiedzy o naturalnych terapiach, mikroskładnikach odżywczych i chęci postrzegania przyrody jako filaru zdrowia pojawił się projekt MITOcare.

Od pierwszego dnia działalności kierujemy się zasadą diagnozowania i leczenia pierwotnej przyczyny problemów zdrowotnych zamiast tłumienia objawów.

Siedziba główna MITOcare mieści się w Monachium, w roku 2018 doczekała się swojego przedstawicielstwa w Polsce.

 • 2013

  Rozpoczęcie działalności w Niemczech

 • 2015

  MITOcare w Austrii

  2015

 • 2016

  MITOcare w Tajlandii

 • 2016

  MITOcare w Szwajcarii

  2016

 • 2017

  MITOcare na Węgrzech

 • 2017

  MITOcare w Bułgarii

  2017

 • 2018

  MITOcare w Polsce

 • 2021

  MITOcare w Norwegii

  2021

Nasza koncepcja – Zasada Causa Logica

„Dobre samopoczucie i kondycja w oparciu o naturalne substancje”

Zasada Causa Logica opiera się na prostej zasadzie: powrót do początku, powrót do pierwotnych praw natury. Dobre samopoczucie i kondycja w oparciu o naturalne substancje. Według MITO istnieje trzynaście zasad, fundamentów harmonijnego porządku w ciele. Zasady te znajdują odzwierciedlenie w naszych trzynastu kategoriach produktów. Całość zależności między nimi reprezentuje kwiat życia, który oznacza naszą holistyczną koncepcję terapii. Najwyższa jakość, cenne składniki i optymalna dawka. Te trzy kryteria są podstawą produkcji produktów. MITOcare towarzyszy Ci na drodze do dobrego samopoczucia i naturalnej siły.

Standardy jakości

„Natura jest naszym wzorem do naśladowania”

Nasi klienci mogą polegać na najwyższej naturalnej jakości. Wszystkie produkty to najwyższa niemiecka jakośc. Nasze surowce pozyskujemy tylko i wyłącznie bezpośrednio z natury. Do produkcji naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie czyste, naturalne substancje, bez syntetycznych lub sztucznych dodatków. Nie stosujemy dużych dawek pojedynczych substancji, ale mieszanin o niskiej dawce, dokładnie jak w naturze.

MITOcare to innowacyjny producent w dziedzinie medycyny pierwiastków śladowych.

Nasi naukowcy i eksperci pracują codziennie, aby dalej rozwijać i ulepszać preparaty MITOcare. Wysoko wykwalifikowany zespół medyczny tworzy produkty z wewnętrznej pasji do człowieka i natury. Dzięki starannemu przetwarzaniu nasze surowce zachowują swoje cenne właściwości. Najwyższy możliwy standard jakości znajduje odzwierciedlenie nie tylko w samych produktach, ale także we wszystkich procesach. Naturalne produkty MITOcare są produkowane zgodnie z uznanymi normami jakości i wytycznymi, takimi jak HACCP, ISO i GMP. Korzyści płynące z produktu zawsze będą najważniejsze w naszych koncepcjach wartości. W zakresie jakości i produkcji surowca nie godzimy się na żadne kompromisy, dzięki czemu otrzymują Państwo produkt o najwyższej jakości.

Zapisz się do newslettera

i odbierz 10% kod rabatowy na pierwsze zakupy

© Copyright - MITOcare