Podczas konferencji specjaliści i praktycy z dziedziny sportu, medycyny i dietetyki przedstawią najnowsze doniesienia medyczne i badania, a także skonfrontują się z popularnymi mitami dotyczącymi suplementów w diecie sportowca.

Konferencja jest skierowana do:
Lekarzy medycyny sportowej | Dietetyków | Sportowców | Fizjoterapeutów | Trenerów | Psychologów sportu

Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego dowiesz się między innymi:
➡️ jak najskuteczniej zbudować u sportowca bazę w pełni funkcjonalnych mitochondriów i jaki ma to wpływ na sprawność sportową i osiągnięcie sukcesu?
➡️ jakie znaczenie dla prawidłowej regeneracji organizmu i osiągania jak najlepszych efektów w sporcie wyczynowym ma prawidłowo funkcjonujący przewód pokarmowy?
➡️ co ma znaczenie w dietoterapii i suplementacji sportowca – ilość czy jakość?
➡️ jaki wpływ na sprawność sportowca mają ukryte infekcje?
➡️ jakie znaczenie ma suplementacja w budowaniu potencjału mitochondrialnego?

Podczas konferencji nie tylko zyskasz okazję do zdobycia wiedzy na interesujące tematy, ale również nawiążesz kontakt z praktykami, z którymi wymienisz doświadczenia. Będzie też okazja do zapoznania się z ofertą specjalistycznych suplementów i probiotyków.

Na konferencji wystąpią m.in.:
✅ dr n. biol. Patrycja Szachta – dyrektor do spraw naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu, autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych, ekspertka w zakresie probiotyków, mikroflory jelitowej oraz alergii i nietolerancji pokarmowych.
✅ dr Krzysztof Majdyło – członek komitetu zarządzającego ILADS Europa (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boreliozy i Chorób Towarzyszących). Lekarz medycyny z kilkunastoletnim stażem, praktyki odbywał w Hudson Valley Healing Arts Center w Nowym Jorku, obecnie zajmuje się przede wszystkim przewlekłymi infekcjami oraz terapiami wspomagającymi leczenie onkologiczne.
✅ Jakub Mauricz – trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Współautor sukcesów największych polskich gwiazd sceny MMA, m.in. Mameda Khalidova. Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce.

Więcej informacji o konferencji i biletach: https://www.suplementacjawsporcie.pl/