O nas

Nasza wizja

„Bądź tą zmianą, której pragniesz dla świata”

Naszą wizją jest pomóc jak największej liczbie ludzi prowadzić zdrowe i szczęśliwe życie, wykorzystując ich pełen potencjał.

Dzielenie się cenną wiedzą

„MITOcare – pionierska wiedza z zakresu medycyny naturalnej”

Badania i diagnostyka stanowią podstawę naszej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie udokumentowane laboratoryjnie i terapeutycznie.

Dlatego tak ważne jest dla nas przekazanie zebranej przez nas wiedzy dalej. Oferujemy nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości naturalnych produktów, ale także stoimy u Państwa boku jako partner merytoryczny w dziedzinie zdrowia i produktów naturalnych.

Akademia MITOcare szkoli lekarzy, dietetyków i innych profesjonalistów, którzy szukają holistycznych produktów i innowacyjnych metod leczenia. Oferujemy suplementację przyszłości dostępną już dziś.

MITO care - jak to się wszystko zaczęło

„Zdrowe serce”

Historia MITOcare zaczęła się w 2013 roku od wizji dwóch lekarzy, komplementarnie podchodzących do swoich Pacjentów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu klinicznemu oraz wiedzy o naturalnych terapiach, mikroskładnikach odżywczych i chęci postrzegania przyrody jako filaru zdrowia pojawił się projekt MITOcare.

Od pierwszego dnia działalności kierujemy się zasadą diagnozowania i leczenia pierwotnej przyczyny problemów zdrowotnych zamiast tłumienia objawów.

Siedziba główna MITOcare mieści się w Monachium, w roku 2018 doczekała się swojego przedstawicielstwa w Polsce.

Nasza koncepcja - Zasada Causa Logica

„Dobre samopoczucie i kondycja w oparciu o naturalne substancje”

Zasada Causa Logica opiera się na prostej zasadzie: powrót do początku, powrót do pierwotnych praw natury. Dobre samopoczucie i kondycja w oparciu o naturalne substancje. Według MITO istnieje trzynaście zasad, fundamentów harmonijnego porządku w ciele. Zasady te znajdują odzwierciedlenie w naszych trzynastu kategoriach produktów. Całość zależności między nimi reprezentuje kwiat życia, który oznacza naszą holistyczną koncepcję terapii. Najwyższa jakość, cenne składniki i optymalna dawka. Te trzy kryteria są podstawą produkcji produktów. MITOcare towarzyszy Ci na drodze do dobrego samopoczucia i naturalnej siły.

Standardy jakości

„Natura jest naszym wzorem do naśladowania”

Nasi klienci mogą polegać na najwyższej naturalnej jakości. Wszystkie produkty to najwyższa niemiecka jakośc. Nasze surowce pozyskujemy tylko i wyłącznie bezpośrednio z natury. Do produkcji naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie czyste, naturalne substancje, bez syntetycznych lub sztucznych dodatków. Nie stosujemy dużych dawek pojedynczych substancji, ale mieszanin o niskiej dawce, dokładnie jak w naturze.

MITOcare to innowacyjny producent w dziedzinie medycyny pierwiastków śladowych.

Nasi naukowcy i eksperci pracują codziennie, aby dalej rozwijać i ulepszać preparaty MITOcare. Wysoko wykwalifikowany zespół medyczny tworzy produkty z wewnętrznej pasji do człowieka i natury. Dzięki starannemu przetwarzaniu nasze surowce zachowują swoje cenne właściwości. Najwyższy możliwy standard jakości znajduje odzwierciedlenie nie tylko w samych produktach, ale także we wszystkich procesach. Naturalne produkty MITOcare są produkowane zgodnie z uznanymi normami jakości i wytycznymi, takimi jak HACCP, ISO i GMP. Korzyści płynące z produktu zawsze będą najważniejsze w naszych koncepcjach wartości. W zakresie jakości i produkcji surowca nie godzimy się na żadne kompromisy, dzięki czemu otrzymują Państwo produkt o najwyższej jakości.

Odpowiedzialność

„Wartości MITOcare

Do produkcji MITOcare korzystamy z zasobów otaczającej nas przyrody dlatego tak istotne jest dla nas aby dbać o nią. Flora i fauna muszą być chronione. Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek. W tym celu przekazujemy część naszych dochodów organizacjom charytatywnym i stowarzyszeniom, które postawiły sobie za zadanie ochronę naszej planety. Nie możemy jednak zapominać ,że ważną rolę w tym procesie odgrywa także odpowiedzialność społeczna wynikająca z  naszych wartości moralnych i etycznych. Każda istota ludzka jest cenna, każda ma prawo do zdrowia i radości życia dlatego MITOcare co roku organizuje zbiórkę funduszy, które pomagają najbardziej potrzebującym  dzieciom i ich rodzinom.