Już 15.06.2019 odbędzie się Kongres Food Forum – najważniejsze wydarzeniu dietetyczne 2019 roku, na którym będziemy wystawcami!


  • Kongres Food Forum to wyjątkowe wydarzenie i jedyna taka okazja w roku, aby w wyjątkowej oprawie poznać najważniejsze doniesienia naukowe, dotyczące żywienia w specyficznych, aktualnie badanych na świecie, jednostkach chorobowych.
  • Jest to niepowtarzalna okazja, aby na jednej scenie zobaczyć i wysłuchać najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki, ekspertów celowanej probiotykoterapii i suplementacji.
  • Wszystkie doniesienia medyczne i dietetyczne, które poznasz na Kongresie, odnoszą się do schorzeń najczęściej występujących w gabinecie dietetyka – eksperci krok po kroku zaprezentują najskuteczniejsze metody ich leczenia i rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości z nimi związane.
  • Przekonasz się, jak w świetle najnowszych badań, prowadzona przez Ciebie dietoterapia, probiotykoterapia i suplementacja wpływa na leczenie pacjenta – wrócisz z Kongresu z konkretnymi wskazówkami najwybitniejszych specjalistów – zarówno dietetyków praktyków, jak i lekarzy medycyny.

PROGRAM KONGRESU:

PRELEKCJA NR 1
Żywienie, probiotykoterapia i suplementacja w zaburzeniach ze spektrum autyzmu
dr n. med. Magdalena Cubała – Kucharska

PRELEKCJA NR 2
Dieta i suplementacja w profilaktyce i terapii chorób neurodegeneracyjnych
dr n.med. Karolina Skonieczna-Żydecka

PRELEKCJA NR 3
Aktualny stan wiedzy na temat chorób zależnych od glutenu – choroba trzewna, alergia na białka pszenicy, nieceliakalna nietolerancja glutenu
dr hab. n. med. Elżbieta Jarocka Cyrta

PRELEKCJA NR 4
Sposób na Hashimoto – strategie dietetyczne oraz suplementacja w terapii autoimmunologicznego zapalenia tarczycy
mgr Dominika Gier

PRELEKCJA NR 5
Wielokierunkowe wsparcie w terapii zespołu jelita nadwrażliwego – probiotykoterapia, suplementacja i leczenie dietetyczne
dr n. med. Mirosława Gałęcka

PRELEKCJA NR 6
Czy istnieją celowane terapie dietetyczne w nadwadze i otyłości? – molekularne spojrzenie na otyłość
dr n. med. Karolina Karabin

PRELEKCJA NR 7
Nowe kierunki w dietoterapii nowotworów – dieta ketogeniczna kontra rak
mgr Klaudia Brzywcy

PRELEKCJA NR 8

Dieta w promocji zdrowia seksualnego

prof. Zbigniew Lew-Starowicz


Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko!

Będziecie mieli szanse zapoznać się z naszymi produktami oraz skorzystać z analizy poziomu pierwiastków śladowych w organizmie, równowagi kwasowo-zasadowej, obciążenia metalami ciężkimi, a także czynności poszczególnych układów organizmu, przy pomocy urządzenia Vieva.