Poradnia Żywieniowo-Sportowa „Odważmy się” we współpracy z MitoCare, naMase.pl oraz MasterDiet, zaprasza na szkolenie z diety i suplementacji w chorobach tarczycy. Szkolenie poprowadzą Paulina Ihnatowicz i Emilia Ptak, założycielki Medfood i SanDiet.

Jeśli masz problemy z tarczycą: nadczynność, niedoczynność, Hashimoto, chorobę Gravesa-Basedowa lub cierpisz na zaburzenia hormonalne – to szkolenie jest idealne dla Ciebie. Szkolenie powinno zainteresować także wszystkich dietetyków, trenerów i osoby aktywne aby poszerzyć swoją wiedzę, spędzić czas w gronie świetnych dietetyków i zasięgnąć indywidualnych konsultacji.

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat, materiały ze szkolenia, poczęstunek i upominki od MasterDiet i naMase.pl oraz torbę pełną suplementów od MitoCare. MitoCare przybędzie do nas ze swoim stoiskiem i dietetykiem klinicznym, z którym będziecie mogli Państwo dodatkowo konsultować swoje wyniki.

OPIS SZKOLENIA:

Tarczyca jest jednym z niezbędnych do życia narządów, zlokalizowanym w okolicy szyi. Najogólniej mówiąc jej funkcja sprowadza się do produkcji hormonów takich jak tyroksyna (T4) i trójjodotyronina (T3)– niezbędnych do życia substancji, które drogą krwi dostają się do całego organizmu i są wykorzystywane niemal przez każdą komórkę. Pracą tarczycy steruje przysadka mózgowa poprzez hormon TSH. Objawy chorobowe tarczycy pojawiają się zarówno przy nadmiarze, jak i przy niedoborze hormonów tarczycy, a dolegliwości te mogą dotyczyć wszystkich narządów.

Jak żyć z chorą tarczycą? Jakie badania diagnostyczne wykonać? Jak zminimalizować dolegliwości chorobowe poprzez dietę i suplementację?

ZABIERZ SWOJE WYNIKI – POROZMAWIAMY O NICH!

Prelegenci:
Mgr Paulina Ihnatowicz i mgr Emilia Ptak są wykwalifikowanymi dietetyczkami klinicznymi i sportowymi z bogatą wiedzą i dużym doświadczeniem zawodowym. Wspólnie założyły i prowadziły MedFood. Od września utworzyły SanDiet. Obie ukończyły z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Są szkoleniowcami dla wielu firm zewnętrznych. W SanDiet prowadzą nie tylko pacjentów, ale również szereg autorskich szkoleń i webinariów. Piszą artykuły dla czasopism branżowych. Występują na najważniejszych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych. Współautorki książek „Rozszyfruj swoją krew” oraz „Autoimmunologia – podróż po zdrowie”.

Zapisy: Marcin Pawłowski 665255419 lub kontakt@odwazmysie.com